Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Pomocy Społecznej w Rząśniku Ośrodek Pomocy Społecznej w Rząśniku

Zakończenie i podsumowanie projektu "Świadomi i otwarci" Edycja II

Utworzono dnia 11.12.2018
Czcionka:

W dniu 11 grudnia 2018 roku o godzinie 10.00 odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Świadomi i otwarci” Edycja II, realizowany w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, realizowany był w bieżącym roku przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rząśniku.

   Spotkanie podsumowujące działania projektowe  miało miejsce na Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rząśnik, a wstęp na spotkanie był otwarty. Swoją obecnością uświetnili spotkanie pracownicy urzędu gminy z zastępcą wójta – Pawłem Abramczykiem na czele, dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych z terenu gminy Rząśnik, uczniowie szkół z terenu gminy oraz przedstawiciele policji.

  Spotkanie rozpoczęła Kierownik – Agata Kujawa powitaniem wszystkich gości oraz podziękowaniem za możliwość realizacji projektu zarówno wójtowi Gminy Rząśnik, jak i pani Skarbnik, którzy zapewnili wkład własny środków niezbędnych do realizacji tego przedsięwzięcia. Wyraziła także wdzięczność za trud pracy włożonej w realizację tych dodatkowych zadań, których podjęli się pracownicy ośrodka pomocy społecznej.

   Kolejną część konferencji stanowiła prezentacja dotycząca zrealizowanych w projekcie założeń, którą przedstawiła Iwona Ćwik – Asystent rodziny.

  Dalszy etap konferencji obejmował omówienie procedury Niebieskiej Karty w oparciu o scenkę przedstawioną przez uczennice z naszej gminy. Ta forma przedstawienia wszystkim bardzo się podobała, a dziewczęta zostały nagrodzone serdecznymi i zasłużonymi brawami.

   Ostatni moduł spotkania, a zarazem przez wielu najbardziej wyczekiwany, obejmował wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego oraz dzieciom, które współpracowały z nami w działaniach projektowych.

Wszystkim gościom, którzy zechcieli uczestniczyć z nami w podsumowaniu projektu „Świadomi i otwarci” Edycja II, serdecznie dziękujemy za spędzony wspólnie czas.   

 

                                                                             Kadra Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej w Rząśniku

Fotorelacja z konferencji

Utworzono dnia 11.12.2018, 15:03

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

INFORMACJE DODATKOWE

Zegar

Kalendarium

Styczeń 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 66

W poprzednim tygodniu: 52

W tym miesiącu: 168

W poprzednim miesiącu: 244

Wszystkich: 34060

Imieniny